skip to Main Content

Sinds 1990 heb ik al veel verschillende rollen gehad:

  • intern (HRM-)adviseur
  • manager
  • extern adviseur
  • trainer
  • coach
  • (interim) manager
  • (interim) bestuurder

Voor het merendeel in zorg, onderwijs en gemeentelijke organisaties.

Onder het motto ‘éducation permanente’ ben ik na mijn opleiding Personeelswetenschappen aan de universiteit van Tilburg verder gegaan met Veranderkunde (Sioo), Bedrijfskunde (IBO), Gestalttherapie (Multidimens) en Transitiemanagement (Drift en Erasmus Universiteit)

“DE KLEUR DIE IS ONTSTAAN, IS EEN
ZAKELIJKE MENSGERICHTE MANIER VAN WERKEN.”

Timeline

2020

Management consultant en interim management

Id2 interactief denken en doen Apr 2000 – Heden

2018

Lid raad van toezicht

Raedelijn 2018 – Heden

2018

Lid externe bestedingscommissie

HandicapNL 2018 – Heden

2015

Directeur/ Bestuurder PGO support

PGO support Oct 2015 – Aug 2020

2014

Voorzitter raad van toezicht

Samen beter thuis 2014 – 2017

2011

Directeur/ Bestuurder a.i.

Robuust (ROS) Dec 2011 – Jan 2015

2011

Directeur

Zorgcampus Jun 2011 – Dec 2011

2010

Directeur / Bestuurder a.i.

Raedelijn Feb 2010 – Sep 2010

2009

Lid raad van commissarissen

VGG Zorg BV Oct 2009 – Nov 2013

2008

Manager advies en kenniscentrum a.i.

Stiching Pergamijn May 2008 – Feb 2009

2007

Directeur / Bestuurder a.i.

Raedelijn Aug 2007 – Jan 2008

2006

Afdelingshoofd

Gezondheid en zorg AI GG & GD Utrecht 2006 – 2007

2004

Locatie directeur

Van Neynsel Antoniegaarde april 2004 – juni 2005

2000

Partner

Associatie voor Organisatie Ontwikkeling 2000 – 2006
Back To Top